cookiesKalendarz wydarzeń

marzec 2023
P W Ś C Pt S N
27 28 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń

Newsletter

Wpisz swój e-mail jeśli chcesz otrzymywać nowe informacje dotyczące przebiegu projektu.


Aktualności

Spotkanie ekspertów

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów spotkanie oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Spotkanie ekspertów24 września 2010 r. w siedzibie Instytutu Badań Edukacyjnych odbyło się seminarium robocze na temat KRK, podczas którego spotkali się eksperci pierwszego i drugiego etapu prac nad KRK oraz przedstawiciele instytucji zaangażowanych w projekt. Gości powitał dyrektor instytutu prof. Michał Federowicz.

Prof. Zbigniew Marciniak, podsekretarz stanu w MNiSZW oraz przewodniczący Grupy Eksperckiej Komitetu Sterującego ds. KRK przedstawił plany rządu  dotyczące wdrażania KRK w Polsce. O dorobku i rekomendacjach pierwszego etapu prac opowiedziała profesor Ewa Chmielecka. Następnie dr Agnieszka Chłoń-Domińczak wraz z zespołem przedstawiła harmonogram działań i cele projektu "Opracowanie założeń merytorycznych i instytucjonalnych wdrażania KRK oraz krajowego rejestru kwalifikacji dla uczenia się przez całe życie".

{gallery}spotkanie{/gallery}
Spotkanie zakończyła żywa i merytoryczna dyskusja, podczas której zwracano uwagę na zagrożenia dla realizacji projektu, punkty newralgiczne, a także znaczenie prac nad KRK dla wspólnego rynku pracy w UE. W ocenie uczestników spotkania wymiana doświadczeń między ekspertami pierwszego i drugiego etapu prac nad KRK była bardzo potrzebna.

Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów spotkanie oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.


 KRK na youtube

UŁÓŻ MNIE

MIiR