Prace nad KRK

14-15 lutego 2011 roku w Instytucie Badań Edukacyjnych odbyło się seminarium robocze pt. “Krajowe Ramy Kwalifikacji dla średniozaawansowanych", podczas którego eksperci ds. KRK omówili najważniejsze i najtrudniejsze elementy modelu.

Każdy dzień seminarium kończyła ożywiona dyskusja. W seminarium brali udział nie tylko pracownicy projektu i eksperci ds. KRK, ale również przedstawiciele NSZZ "Solidarność", Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych "Lewiatan", Pracodawców RP, Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych, Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

{gallery}galerie/seminarium{/gallery}
Seminarium służyło wymianie poglądów i doświadczeń, uzgodnieniu wspólnych problemów pomiędzy ekspertami, którzy wspierają także inne, poza realizowanym w IBE, projekty związane z KRK. Dobra koordynacja między projektami, stały przepływ informacji i wspólne słownictwo będą miały wpływ, zdaniem lidera projektu dr Agnieszki Chłoń-Domińczak, na jakość realizacji projektu.

Materiały związane z seminarium:

- Program seminarium
- KRK a walidacja
- KRK w szkolnictwie wyższym
- KRK z perspektywy rynku pracy
- Polskie Ramy Kwalifikacji a Europejskie Ramy Kwalifikacji
- Słownik i język KRK
Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galerie/seminarium oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.