cookiesKalendarz wydarzeń

sierpień 2022
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń

Newsletter

Wpisz swój e-mail jeśli chcesz otrzymywać nowe informacje dotyczące przebiegu projektu.


Aktualności

KRK na konferencji „Rozwiązania HR”

rozwiazania hr17 kwietnia 2012 roku dr Agnieszka Chłoń-Domińczak, lider projektu KRK była jednym z prelegentów III edycji konferencji „Rozwiązania HR” zorganizowanej przez Wydawnictwo Wolters Kluwer. Jej wystąpienie cieszyło się dużym zainteresowaniem uczestników. Podczas wykładu dr. Chłoń-Domińczak przedstawiła m.in. założenia oraz cele realizowanego przez Instytut Badań Edukacyjnych projektu KRK, który pozwoli pracodawcom oceniać kandydatów do pracy na podstawie dyplomów czy świadectw.

Ponadto zaprezentowała także praktyczne wymiary projektu – w tym ten europejski.  - Każdy kraj Unii Europejskiej buduje swoje własne ramy kwalifikacji i odnosi je do Europejskiej Ramy Kwalifikacji, co wspiera rozwój otwartego rynku pracy. Jeśli polski obywatel wyjedzie do innego kraju Unii, tamtejszy pracodawca, widząc dyplom czy certyfikat, nie będzie miał wątpliwości, co dany kandydat wie, umie, potrafi i jakie ma kompetencje. Dokument uwiarygodni go w oczach pracodawcy – podkreślała dr. Chłoń-Domińczak.


Dr Agnieszka Chłoń-Domińczak podczas wystąpienia

Tegoroczna konferencja „Rozwiązania HR” poświęcona była m.in. rozwiązaniom w sytuacjach kryzysowych oraz współpracy z innymi organizacjami, a także budowaniu i wdrażaniu zintegrowanego podejścia do zarządzania talentami w organizacjach.  Wystąpienia prelegentów miały charakter interaktywnych spotkań praktyków z ekspertami i łącznie zgromadziły 260 osób - menadżerów i kierowników HR, przedstawicieli kadry kierowniczej oraz osób odpowiedzialnych za zarządzanie zasobami ludzkimi.


Stoisko projektu KRK na konferencji "Rozwiązania HR"

 KRK na youtube

UŁÓŻ MNIE

MIiR