"Edukreatywni" studenci nagrodzeni!

21 grudnia 2012 roku jury konkursu "Edukreacja" nagrodziło trzy najlepsze prace promujące ideę uczenia się przez całe życie. Projekty konkursowe były oceniane przez kapitułę w składzie: prof. Michał Federowicz - dyrektor Instytutu Badań Edukacyjnych (IBE), dr Agnieszka Chłoń-Domińczak - lider projektu KRK, Renata Olech - lider Zespołu Upowszechniania IBE, Natalia Skipietrow - specjalista ds. promocji Instytutu Badań Edukacyjnych oraz Krzysztof Nowak z Agencji PR Profile.

I miejsce i nagrodę główną, czyli iPada oraz 3-miesięczny staż w Zespole Upowszechniania Instytutu Badań Edukacyjnych, otrzymała Pani Marta Bielska za pracę pt. "Uczenie się przez całe życie".

II miejsce zajął Pan Łukasz Rudzki. Za pracę pt. "Edukreacja - Nakręć się na Edukreację" otrzymał czytnik książek elektronicznych Kindle.

III miejsce zdobyła Pani Iryna Mazura. Nagrodą za pracę pt. "Uczenie się przez całe życie, czyli jak osiągnąć sukces" jest czytnik książek elektronicznych Kindle.

Kapituła postanowiła wyróżnić dodatkowo pięć prac i przekazać ramki elektroniczne następującym osobom:
  • Monice Nowakowskiej za pracę pt. "Całe życie z wariatami"
  • Agnieszce Bąk za pracę pt. "Znajdź różnicę"
  • Katarzynie Targońskiej za pracę pt. "Ogarnij swoją edukację"
  • Monice Kurkowskiej za pracę pt. "Wiele masz, kiedy wiele umiesz"
  • Łukaszowi Pastuszyńskiemu za pracę pt. "Edumorfoza"
Wszystkim uczestnikom konkursu bardzo dziękujemy za udział, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Konkurs "EDUKREACJA" realizowany był w ramach projektu "Kwalifikacje po europejsku", którego głównym celem jest opracowanie przejrzystego systemu opisywania efektów uczenia się potwierdzającego rzeczywiste kompetencje zdobyte nie tylko w szkole czy na kursach, ale także w pracy lub życiu codziennym.