cookiesKalendarz wydarzeń

sierpień 2022
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń

Newsletter

Wpisz swój e-mail jeśli chcesz otrzymywać nowe informacje dotyczące przebiegu projektu.


Aktualności

Wygrały najlepsze efekty

konkurs rozstrzygniety28 lutego 2013 roku jury konkursu "Liczą się efekty!" przyznało nagrody za trzy najlepsze szkolenia, których opis efektów uczenia się okazał się najtrafniejszy i wskazywał na rzeczywiste zdobyte oraz potwierdzone kwalifikacje. Szkolenia oceniało jury w składzie: Michał Federowicz - dyrektor Instytutu Badań Edukacyjnych, Agnieszka Chłoń–Domińczak - lider projektu „Kwalifikacje po europejsku”,  Tomasz Saryusz-Wolski z Politechniki Łódzkiej, Paweł Bochniarz - specjalista ds. HR w Great Place To Work oraz Andrzej Martynuska - dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy Krakowie.
 
I miejsce zdobyło Stowarzyszenie REFA Wielkopolska za szkolenie „Nowoczesny nauczyciel zawodu w branży drzewno-meblarskiej”.

II miejsce zostało przyznane firmie GAMMA.D.Didiuk i M.Wasilewski sp.j za szkolenie pt. „Akademia Trenerska Trainer's Essentail Skills”.

III miejsce zajęło szkolenie „ACI - Instruktor Certified International Proffesional Trainer” zgłoszone przez firmę Heuresis Certyfikowani Trenarzy i Konsultanci Zarządzania Sp. z o.o.

Laureaci zostaną uhonorowani statuetkami oraz dyplomami podczas najbliższej konferencji organizowanej przez Instytut Badań Edukacyjnych, podczas której będą mieli możliwość zaprezentowania swoich szkoleń.

Wszystkim firmom, które uczestniczyły w konkursie, bardzo dziękujemy za udział, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Lista uczestników: PDF

Konkurs "Liczą się efekty!" realizowany był w ramach projektu "Kwalifikacje po europejsku", którego głównym celem jest opracowanie przejrzystego systemu opisywania efektów uczenia się, potwierdzającego rzeczywiste kompetencje zdobyte nie tylko w szkole czy na kursach, ale także w pracy lub życiu codziennym.

 KRK na youtube

UŁÓŻ MNIE

MIiR