Wygrały najlepsze efekty

konkurs rozstrzygniety28 lutego 2013 roku jury konkursu "Liczą się efekty!" przyznało nagrody za trzy najlepsze szkolenia, których opis efektów uczenia się okazał się najtrafniejszy i wskazywał na rzeczywiste zdobyte oraz potwierdzone kwalifikacje. Szkolenia oceniało jury w składzie: Michał Federowicz - dyrektor Instytutu Badań Edukacyjnych, Agnieszka Chłoń–Domińczak - lider projektu „Kwalifikacje po europejsku”,  Tomasz Saryusz-Wolski z Politechniki Łódzkiej, Paweł Bochniarz - specjalista ds. HR w Great Place To Work oraz Andrzej Martynuska - dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy Krakowie.

I miejsce zdobyło Stowarzyszenie REFA Wielkopolska za szkolenie „Nowoczesny nauczyciel zawodu w branży drzewno-meblarskiej”.

II miejsce zostało przyznane firmie GAMMA.D.Didiuk i M.Wasilewski sp.j za szkolenie pt. „Akademia Trenerska Trainer's Essentail Skills”.

III miejsce zajęło szkolenie „ACI - Instruktor Certified International Proffesional Trainer” zgłoszone przez firmę Heuresis Certyfikowani Trenarzy i Konsultanci Zarządzania Sp. z o.o.

Laureaci zostaną uhonorowani statuetkami oraz dyplomami podczas najbliższej konferencji organizowanej przez Instytut Badań Edukacyjnych, podczas której będą mieli możliwość zaprezentowania swoich szkoleń.

Wszystkim firmom, które uczestniczyły w konkursie, bardzo dziękujemy za udział, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Lista uczestników: PDF

Konkurs "Liczą się efekty!" realizowany był w ramach projektu "Kwalifikacje po europejsku", którego głównym celem jest opracowanie przejrzystego systemu opisywania efektów uczenia się, potwierdzającego rzeczywiste kompetencje zdobyte nie tylko w szkole czy na kursach, ale także w pracy lub życiu codziennym.