Dyrektorzy posłuchają o ramie

Dyrektorzy posłuchają o Ramie kwalifikacjiBeata Balińska, ekspert projektu, będzie miała wykład w środę 25 września podczas VIII Kongres Zarządzania Oświatą w Warszawie. Dyrektorzy szkól zebrani na największym dorocznym spotkaniu kadry kierowniczej oświaty dowiedzą się, w jaki sposób Polska Rama Kwalifikacji  pomoże w pracy doradcom szkolnym i zawodowym, a także nauczycielom i wizytatorom.

Kongres jest wydarzeniem cyklicznym, adresowanym do dyrektorów szkół, pracowników organów prowadzących oraz organów nadzoru pedagogicznego, a także osób zaangażowanych w zarządzanie oświatą na poziomie państwowym i lokalnym. W programie udział wezmą także goście zagraniczni, przedstawiciele Sejmowej Komisji Edukacji Nauki i Młodzieży Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz instytucje i organizacje oświatowych państw Unii Europejskiej.

Trwające 25-27 września spotkanie odbędzie się w Państwowej Wyższej Szkole Biznesu, Administracji i Technik Komputerowych (PWSBiA), przy ul. Bobrowieckiej 9.  W trakcie  konferencji będzie działało stoisko informacyjne projektu KRK. Wykład odbędzie się 25 września o 16.40.