cookiesKalendarz wydarzeń

wrzesień 2022
P W Ś C Pt S N
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń

Newsletter

Wpisz swój e-mail jeśli chcesz otrzymywać nowe informacje dotyczące przebiegu projektu.


Aktualności

KRK na Konwencie HR we Wrocławiu

stoisko m30 października 2014 r. we Wrocławiu odbył się Konwent HR, podczas którego można było odwiedzić stoisko informacyjne Instytutu Badań Edukacyjnych. Wydarzenie poświęcone było zagadnieniom związanym z branżą HR, rekrutacją oraz motywacją pracowników.

Głównym celem prezentacji przygotowywanych przez specjalistów i ekspertów HR było dostarczenie uczestnikom skutecznych rozwiązań, które pomogą usprawnić pracę w działach personalnych. Zaproszeni prelegenci opowiedzieli również o nowoczesnych narzędziach HR, współpracy biznesu z edukacją oraz znaczeniu przywództwa w zarządzaniu zespołem. 

Podczas Konwentu przy stoisku informacyjnym Instytutu Badań Edukacyjnych można było porozmawiać o zagadnieniach związanych z projektem Kwalifikacje po europejsku. Jak Polska Rama Kwalifikacji wpłynie na sytuację pracodawcy i pracownika na rynku pracy? W jaki sposób będzie można potwierdzić kwalifikacje? Jak wyglądają prace nad wdrożeniem Polskiej Ramy Kwalifikacji i kiedy będzie można wprowadzać kwalifikacje do rejestru? To pytania, które najczęściej zadawali specjaliści HR. Szczególnym zainteresowaniem cieszył się raport referencyjny, który opisuje odniesienie Polskiej Ramy Kwalifikacji na rzecz uczenia się przez całe życie do Europejskiej Ramy Kwalifikacji.  

Konferencja Konwentu HR została zorganizowana przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami. W spotkaniu wzięli udział dyrektorzy personalni, managerowie oraz specjaliści z branży HR.

 KRK na youtube

UŁÓŻ MNIE

MIiR