„Kwalifikacje na czasie” – nowy kurs online

Gdzie znaleźć najważniejsze informacje o systemie kwalifikacji? Czym jest Europejska Rama Kwalifikacji i dlaczego tak wiele krajów, w tym Polska, opracowuje swoje ramy? Jak inaczej zaprezentować się pracodawcy niż przez CV i list motywacyjny? Zapisz się na nasz nowy kurs i dowiedz się tego wszystkiego bez wychodzenia z domu.

Kurs „Kwalifikacje na czasie” składa się z 8 bloków tematycznych: Wprowadzenie, Efekty uczenia się, Europejska Rama Kwalifikacji, Polska Rama Kwalifikacji, Walidacja w systemie kwalifikacji, Metoda portfolio, Modernizacja krajowego systemu kwalifikacji. Podstawą każdego tematu jest szkolenie w formie interaktywnych slajdów. Zapadające w pamięć schematy, angażujące ćwiczenia sprawdzające wiedzę, testy, linki i ciekawostki – to prosty i skuteczny sposób na efektywną i wciągającą naukę oraz zdobycie koniecznej wiedzy.

W ramach kursu uzyskasz też dostęp do:

• forum dyskusyjnego, dzięki któremu możesz wymieniać się poglądami z pozostałymi uczestnikami szkolenia,
  • słownika, w którym sprawdzisz definicje najważniejszych pojęć,
  • netografii, czyli zbioru linków do przydatnych publikacji i dokumentów,
  • filmu, prezentującego najciekawsze animacje, fragmenty naszych seminariów i wypowiedzi ekspertów z zakresu poruszanych zagadnień.

Dołącz do nas już dziś: http://krk1.ibe.edu.pl/.