cookiesKalendarz wydarzeń

listopad 2023
P W Ś C Pt S N
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń

Newsletter

Wpisz swój e-mail jeśli chcesz otrzymywać nowe informacje dotyczące przebiegu projektu.


Aktualności

Europejski Tydzień Kompetencji

Europejski Tydzień KompetencjiW dniach 22–26 czerwca br. w Białymstoku odbędzie się Europejski Tydzień Kompetencji skierowany do firm, instytucji edukacyjnych i partnerstw lokalnych. Wydarzenie jest zintegrowanym cyklem konferencji podsumowujących 9 projektów innowacyjnych, ponadnarodowych oraz pilotażowych, oferujących propozycje nowych rozwiązań w zakresie walidacji, potwierdzania i zarządzania kompetencjami w regionie.

Spotkanie organizowane jest przez Białostocką Fundację Kształcenia Kadr oraz jej partnerów: Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego, Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku, Narodowe Forum Doradztwa Kariery oraz Izbę Rzemieślniczą i Przedsiębiorczości w Białymstoku. Wezmą w nim udział partnerzy z różnych krajów Europy, w tym z Belgii, Francji, Litwy, Łotwy, Niemiec, Portugalii, Szwecji, Wielkiej Brytanii i Włoch. Wydarzenie kierowane jest do wybranych grup interesariuszy, takich jak przedstawiciele biznesu czy instytucji edukacyjnych z podkreśleniem roli partnerstw w kreowaniu polityki na rzecz podnoszenia kompetencji w regionach i rozwoju polityki lokalnej.

Europejski Tydzień Kompetencji to bogaty program 6 sesji plenarnych oraz 15 równoległych sesji tematycznych, realizowanych z udziałem ponad 300 uczestników, w tym 20 szkół zawodowych, 100 rzemieślników i pracodawców, 100 instytucji rynku pracy i polityki społecznej.

Jednym z uczestników dyskusji podczas Europejskiego Tygodnia Kompetencji będzie Beata Balińska, lider Zespołu ds. Współpracy Ponadnarodowej i Upowszechniania w Instytucie Badań Edukacyjnych. Beata Balińska będzie gościem podczas drugiego dnia konferencji, poświęconego kompetencjom w edukacji. Więcej informacji o wydarzeniu na stronie: http://bfkk.pl/etk.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy! KRK na youtube

UŁÓŻ MNIE

MIiR