cookiesKalendarz wydarzeń

listopad 2023
P W Ś C Pt S N
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń

Newsletter

Wpisz swój e-mail jeśli chcesz otrzymywać nowe informacje dotyczące przebiegu projektu.


Konferencje

Podsumowanie prac nad rejestrem

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galerie/wawa2015 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Podsumowanie prac nad rejestremO założeniach do ustawy o zintegrowanym systemie kwalifikacji oraz roli interesariuszy w tym systemie dyskutowano podczas konferencji „Społeczeństwo obywatelskie w zintegrowanym systemie kwalifikacji”, która odbyła się 6 listopada w Warszawie. Eksperci IBE przedstawili aktualny stan prac nad rejestrem kwalifikacji i pokazali projekt portalu.


Konferencja była podsumowaniem dotychczasowych prac nad Zintegrowanym Rejestrem Kwalifikacji w Polsce. Było to ostatnie spotkanie w ramach prowadzonej od 2011 r. przez IBE debaty społecznej, w której wzięło udział ponad 100 podmiotów: przedstawicieli organizacji związkowych, pracodawców, stowarzyszeń branżowych, organizacji pozarządowych, firm szkoleniowych, szkół wyższych, ministerstw i samorządów, ekspertów ds. ram kwalifikacji. 

{gallery}galerie/wawa2015{/gallery}
Aktualny stan prac nad ustawą omówiła dr Agnieszka Chłoń-Domińczak, Wojciech Stęchły opowiedział, jak należy pracować nad opisem kwalifikacji, a Agnieszka Marszałek i Łukasz Budzynowski opowiedzieli szczegółowo o rejestrze. O wyzwania, jakie przyniesie budowa systemu dla dialogu społecznego, mówił prof. dr hab. Jacek Sroka. Eksperci IBE podziękowali wszystkim uczestnikom debaty za zaangażowanie.  Z koeli uczestnicy konferencji nagrodzili zespół brawami.
 
Konferencja zorganizowana była w ramach projektu systemowego pt. „Budowa krajowego systemu kwalifikacji – wdrożenie zintegrowanego rejestru kwalifikacji w zakresie organizacyjno-instytucjonalnym".

Materiały:


Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galerie/wawa2015 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.


 KRK na youtube

UŁÓŻ MNIE

MIiR