cookiesKalendarz wydarzeń

czerwiec 2022
P W Ś C Pt S N
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń

Newsletter

Wpisz swój e-mail jeśli chcesz otrzymywać nowe informacje dotyczące przebiegu projektu.


Aktualności

Reprezentacja IBE na Kongresie Edukacji Pozaformalnej

Na to łódzkie wydarzenie (15-16.02.2018) pojechaliśmy pięcioosobową ekipą. Na jej czele stanął wicedyrektor IBE ds. Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji Bartosz Kęciek.

               W naszej drużynie byli też nasi eksperci od ZSK: Katarzyna Trawińska-Konador i Andrzej Żurawski, a także Helena Jędrzejczak i Wojciech Stęchły.

Bartosz Kęciek wziął udział w debacie plenarnej na temat rozwoju i uczenia się w XXI wieku. Katarzyna Trawińska-Konador uczestniczyła w sesji „Stan rozwoju ZSK w oczach administracji, rynku, interesariuszy”, a potem wraz z Andrzejem Żurawskim wzięła udział w debadzie „Quo vadis ZSK”. Diana Stankiewicz była natomiast ekspertem w debacie „Design Thinking w procesie projektowania walidacji – rola sektora usług rozwojowych we wdrażaniu ZSK”. Wojciech Stęchły skupił się na spotkaniach dotyczących edukacji zawodowej. Wziął udział w dwóch panelach: „Co dziś składa się na kwalifikacje zawodowe i jak podchodzić do edukacji zawodowej” oraz „Dialog edukacji z biznesem - promocja, finansowanie i rozwój oraz dopasowanie kształcenia zawodowego do potrzeb rynkowych”.

               Kongres Edukacji Pozaformalnej został zorganizowany po raz trzeci. Jest inicjatywą środowisk zajmujących się wspieraniem uczenia się przez całe życie poza systemem edukacji formalnej, prorozwojową przestrzenią do dyskusji zarówno o osiągnięciach i wyzwaniach jakie przed nimi stoją, również na styku z przedsiębiorcami.


 KRK na youtube

UŁÓŻ MNIE

MIiR