cookiesKalendarz wydarzeń

marzec 2023
P W Ś C Pt S N
27 28 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń

Newsletter

Wpisz swój e-mail jeśli chcesz otrzymywać nowe informacje dotyczące przebiegu projektu.


Aktualności

KRK na konferencji HR Meeting

HR small20 marca 2013 roku w Warszawie odbyła się konferencja HR Meeting – ogólnopolskie spotkanie dyrektorów personalnych, specjalistów i praktyków zarządzania kadrami. Instytut Badań Edukacyjnych był partnerem konferencji.
 


Spotkanie pracowników działów personalnych miało na celu wymianę wiedzy i doświadczeń na temat pozycji HR w firmie, rentowności działań rozwojowych czy wyboru narzędzi efektywnego wspierania biznesu.

Na HR Meeting odbyły się wykłady dotyczące rentowności inwestycji szkoleniowych, efektywności biznesowej różnych narzędzi rekrutacyjnych, a także systemów motywacyjnych. W przerwach między wykładami goście konferencji odwiedzali stoiska informacyjne, wśród nich stoisko projektu „Kwalifikacje po europejsku”.

W jaki sposób można będzie potwierdzać kwalifikacje? Czy ułatwi to poruszanie się na europejskim rynku pracy? Czy łatwiej będzie można znaleźć odpowiedniego pracownika? W jaki sposób nowy system kwalifikacji wpłynie na  pracę specjalisty HR? – to najczęstsze pytania, jakie zadawali uczestnicy konferencji przy stoisku informacyjnym Instytutu Badań Edukacyjnych. Dużym zainteresowaniem cieszyła się przede wszystkim broszura informacyjna, która w prosty i czytelny sposób wyjaśnia, czym jest Polska Rama Kwalifikacji oraz jakie korzyści przyniesie każdemu z nas.

Organizatorem konferencji HR Meeting jest wydawnictwo Wiedza i Praktyka, które w ramach Akademii Wiedza i Praktyka organizuje specjalistyczne szkolenia i konferencje z zakresu zarządzania, prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatków, księgowości, rachunkowości.


Stoisko projektu KRK na HR Meeting

 KRK na youtube

UŁÓŻ MNIE

MIiR