cookiesKalendarz wydarzeń

październik 2022
P W Ś C Pt S N
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń

Newsletter

Wpisz swój e-mail jeśli chcesz otrzymywać nowe informacje dotyczące przebiegu projektu.


Aktualności

KRK na konferencji HR Meeting

HR small20 marca 2013 roku w Warszawie odbyła się konferencja HR Meeting – ogólnopolskie spotkanie dyrektorów personalnych, specjalistów i praktyków zarządzania kadrami. Instytut Badań Edukacyjnych był partnerem konferencji.
 


Spotkanie pracowników działów personalnych miało na celu wymianę wiedzy i doświadczeń na temat pozycji HR w firmie, rentowności działań rozwojowych czy wyboru narzędzi efektywnego wspierania biznesu.

Na HR Meeting odbyły się wykłady dotyczące rentowności inwestycji szkoleniowych, efektywności biznesowej różnych narzędzi rekrutacyjnych, a także systemów motywacyjnych. W przerwach między wykładami goście konferencji odwiedzali stoiska informacyjne, wśród nich stoisko projektu „Kwalifikacje po europejsku”.

W jaki sposób można będzie potwierdzać kwalifikacje? Czy ułatwi to poruszanie się na europejskim rynku pracy? Czy łatwiej będzie można znaleźć odpowiedniego pracownika? W jaki sposób nowy system kwalifikacji wpłynie na  pracę specjalisty HR? – to najczęstsze pytania, jakie zadawali uczestnicy konferencji przy stoisku informacyjnym Instytutu Badań Edukacyjnych. Dużym zainteresowaniem cieszyła się przede wszystkim broszura informacyjna, która w prosty i czytelny sposób wyjaśnia, czym jest Polska Rama Kwalifikacji oraz jakie korzyści przyniesie każdemu z nas.

Organizatorem konferencji HR Meeting jest wydawnictwo Wiedza i Praktyka, które w ramach Akademii Wiedza i Praktyka organizuje specjalistyczne szkolenia i konferencje z zakresu zarządzania, prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatków, księgowości, rachunkowości.


Stoisko projektu KRK na HR Meeting

 KRK na youtube

UŁÓŻ MNIE

MIiR