cookiesKalendarz wydarzeń

marzec 2024
P W Ś C Pt S N
26 27 28 29 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń

Newsletter

Wpisz swój e-mail jeśli chcesz otrzymywać nowe informacje dotyczące przebiegu projektu.


Konkurs dla Facebookowiczów „Pstryknij sobie kwalifikację”!

Koncepcja uczenia się przez całe życie jest Ci dobrze znana? Lubisz dokumentować rzeczywistość? Fotografia i uczenie się to Twoje pasje? Mamy konkurs dla Ciebie! Pstryknij fotkę, którą pokażesz, jak rozumiesz koncepcję lifelong learning (LLL). Polub nasz fanpage „Kwalifikacje po europejsku” i weź udział w konkursie. Do wygrania wybrany kurs językowy.

PRZEDMIOT I ZASADY KONKURSU

Zadanie konkursowe polega na zrobieniu zdjęcia, które będzie prezentowało oryginalne podejście do koncepcji uczenia się przez całe życie, a następnie umieszczeniu fotografii pod postem konkursowym na fanpage’u „Kwalifikacje po europejsku”. Jury konkursowe będzie oceniało opublikowane zdjęcia według następujących kryteriów:
  • atrakcyjność zdjęcia,
  • oryginalność podejścia do tematu,
  • sposób prezentacji przesłania LLL,
  • jakość umieszczonego zdjęcia (minimalna rozdzielczość: 1200x950 mpx).

ZGŁOSZENIA

Konkurs „Pstryknij sobie kwalifikację” rozpoczyna się 28 kwietnia. Zdjęcia można publikować
w terminie od 28 kwietnia do 11 maja 2015 r. pod postem konkursowym. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest polubienie fanpage’a „Kwalifikacje po europejsku”.


CEL KONKURSU

Celem konkursu jest promowanie idei uczenia się przez całe życie. Konkurs jest realizowany w ramach projektu „Opracowanie założeń merytorycznych i instytucjonalnych wdrażania Krajowych Ram Kwalifikacji oraz Krajowego Rejestru Kwalifikacji dla uczenia się przez całe życie”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.


NAGRODY W KONKURSIE

Autorowi najlepszego zdjęcia konkursowego zostanie przyznana nagroda w postaci kwoty pieniężnej o wartości nieprzekraczającej 1000 zł brutto, która zostanie przeznaczona na pokrycie kosztu jednego kursu językowego wybranego przez zwycięzcę konkursu.


ROZSTRZYGNIĘCIE

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 20 maja 2015 roku. W tym terminie imię i nazwisko lub pseudonim zwycięzcy zostaną opublikowane w komentarzu pod postem konkursowym na fanpage’u „Kwalifikacje po europejsku”.


KONTAKT

Dodatkowych informacji na temat konkursu udziela Iwona Pietrzak,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,
tel. +48 519 060 353.

Szczegółowe informacje oraz zasady uczestnictwa opisane są w regulaminie konkursu. Przed przystąpieniem do konkursu bardzo prosimy o zapoznanie się z tym dokumentem.

 
Regulamin konkursu
„Pstryknij sobie kwalifikację”! KRK na youtube

UŁÓŻ MNIE

MIiR